primers – grondlagen
Top White – Ecotec: Lichte (gewicht) dispertieverf. Goedkoop! Uitstekende onderlaag voor gewone dispertieverf en leemverf. Kan in lichte tinten aangekleurd worden.
Silicaat grondlaag – Ecotec: Dit is een kleurloos gronderings- en verdunningsmiddel dat als basis dient voor sterk absorberende en stoffige ondergronden. Deze silicaargrondering kan als verdunningsmiddel voor de silicaatmuurverf gebruikt worden.
Iso-Mur – Ecotec: Grondlaag ter voorbehandeling va problematische ondergronden zoals ROET, ROOK, WATER EN ROESTPLEKKEN.
Iso-Met – Ecotec: Oplosmiddelarme en waterverdunbare roestwerende primer. Zorgt voor hechting op ijzer, staal, non-fero metalen en kunststof dit zowel voor gebruik binnen en buiten, op aluminium enkel binnen
Iso-Wood – Ecotec: Primer met isolerende eigenschappen tegen het doorslaan van in hout voorkomende oliën of harsen.
Iso-Sol – Ecotec: Kleurloze, waterverdunbare grondering tegen het doorslaan van bepaalde houtbestanddelen zoals vetten of harsen in de afwerkingslaag op houten vloeren in de woning.
Primer voor lak – Ultra Nature: Primer voor lakverf op oliebasis.
Kruidengronderingsolie – Ecotec: Deze olie heeft een zeer hoge dieptewerking en dient ter bestrijding van schimmels en insecten. Kan niet worden toegepast onder watergedragen afwerkingsproducten.


